• |
  • |
דך ראשי
 
דף הבית > סגל ביה"ס > סגל מקצועי
סגל מקצועי

 

ד"ר קורן אלה

מנהלת ביה"ס האקדמי לסיעוד

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3104

Ella.Koren@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

שיחור ציפי

סגנית מנהלת ביה"ס האקדמי לסיעוד

ראש החטיבה העליונה

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3113

Tzipi.Shichor@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

בן-שחר רונית

ראש חטיבת סיעוד הילד

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3119

Ronit.BenShachar@sheba.health.gov.il

 

 קרא עוד 


 

גדל-בר דבי

ראש חטיבת סיעוד האישה

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3109

Debby.Gedal-Beer@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

ליברטי עדי

ראש חטיבת סיעוד חולה הנפש

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3117

Adi.Liberty@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

רענן עפרה

ראש חטיבה בריאות הציבור

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3116

Ofra.Raanan@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

מוזס ורד

מרכזת התנסויות קליניות

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3139

Vered.Moses@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


  

גורפינקל מיכל

ראש חטיבת סיעוד המבוגר

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3128

Michal.Gurfinkel@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

שליש יעל

ראש חטיבת יסודות הסיעוד

  

 טלפון: 03-5302580 שלוחה 3127

Yael.Shalish@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

הרפז אירית

ראש חטיבת סיעוד המבוגר  

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3122

Irit.Harpaz@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

אלוני יעל

 

   

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3143

Yael.Aloni@sheba.health.gov.il

 

 קרא עוד  


 

ברלר יהודית

   

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3126

Judith.Berler@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

גולולובוב ולדימיר

   

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3110

Vladimir.Gololobov@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

מינץ ליז

  

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3124

Liz.Mintz@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

נופר חגית

    

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3110

Hagit.Nuphar@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

פינסקי טיה

  

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3110

Tia.Pinsky@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

קשטן ענת

   

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3125

Anat.Kashtan@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד  


 

 שימונוב רינה

 

   

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3120

Rina.Shimunov@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

 לוין מיכאל

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3123

Michael.Levin@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


  

ווסיהון-יאלו אפרת

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3123

Efrat.Yallew@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


  

 טדג'ר ורד

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3115

Vered.Tadger@sheba.health.gov.il 

 

קרא עוד


 

ימפולסקי טטיאנה

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3115

Tatiana.Yampolsky@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

נשר אינה

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3123

Ina.Nesher@sheba.health.gov.il 

 

קרא עוד


 

ראשין מיכאל

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3118

Michal.Rashin@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

אורנשטיין דפנה

ספרנית ביה"ס

   

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3134, 03-5305111

Daphna.Orenstein@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


חזור לראש העמוד

 

דף הבית
אזור אישי
קורסים חדשים
התנסות קלינית
פרסומים ומחקרים
קרן זיוה טל
שם משתמש
סיסמה
   שכחת סיסמה? 
גירסה להדפסה | Send to a friend
דף הבית > סגל ביה"ס > סגל מקצועי

סגל מקצועי

 

ד"ר קורן אלה

מנהלת ביה"ס האקדמי לסיעוד

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3104

Ella.Koren@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

שיחור ציפי

סגנית מנהלת ביה"ס האקדמי לסיעוד

ראש החטיבה העליונה

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3113

Tzipi.Shichor@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

בן-שחר רונית

ראש חטיבת סיעוד הילד

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3119

Ronit.BenShachar@sheba.health.gov.il

 

 קרא עוד 


 

גדל-בר דבי

ראש חטיבת סיעוד האישה

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3109

Debby.Gedal-Beer@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

ליברטי עדי

ראש חטיבת סיעוד חולה הנפש

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3117

Adi.Liberty@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

רענן עפרה

ראש חטיבה בריאות הציבור

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3116

Ofra.Raanan@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

מוזס ורד

מרכזת התנסויות קליניות

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3139

Vered.Moses@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


  

גורפינקל מיכל

ראש חטיבת סיעוד המבוגר

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3128

Michal.Gurfinkel@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

שליש יעל

ראש חטיבת יסודות הסיעוד

  

 טלפון: 03-5302580 שלוחה 3127

Yael.Shalish@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

הרפז אירית

ראש חטיבת סיעוד המבוגר  

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3122

Irit.Harpaz@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

אלוני יעל

 

   

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3143

Yael.Aloni@sheba.health.gov.il

 

 קרא עוד  


 

ברלר יהודית

   

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3126

Judith.Berler@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

גולולובוב ולדימיר

   

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3110

Vladimir.Gololobov@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

מינץ ליז

  

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3124

Liz.Mintz@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

נופר חגית

    

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3110

Hagit.Nuphar@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

פינסקי טיה

  

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3110

Tia.Pinsky@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

קשטן ענת

   

  

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3125

Anat.Kashtan@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד  


 

 שימונוב רינה

 

   

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3120

Rina.Shimunov@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


 

 לוין מיכאל

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3123

Michael.Levin@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


  

ווסיהון-יאלו אפרת

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3123

Efrat.Yallew@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


  

 טדג'ר ורד

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3115

Vered.Tadger@sheba.health.gov.il 

 

קרא עוד


 

ימפולסקי טטיאנה

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3115

Tatiana.Yampolsky@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

נשר אינה

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3123

Ina.Nesher@sheba.health.gov.il 

 

קרא עוד


 

ראשין מיכאל

 

 

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3118

Michal.Rashin@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד


 

אורנשטיין דפנה

ספרנית ביה"ס

   

טלפון: 03-5302580 שלוחה 3134, 03-5305111

Daphna.Orenstein@sheba.health.gov.il

 

קרא עוד 


חזור לראש העמוד

 


Copyright © Sheba Medical Center at Tel Hashomer
Created by Consist